1974’ten Bu Yana Sizlerleyiz..

Biz Kimiz?

Her şey yaklaşık yarım asır önce, 12 yaşında bir çocuğun, daha fotoğraflara siyah-beyazken duyduğu aşk ile başladı. Farkımız da burada ya…

“Çekirdekten” yetişen kurucumuz Remzi Dinç’in, daha çocukluk yaşlarında başlayan bu tutkusu, 1974’ten günümüze nasıl gelinip sektörün liderlerinden birisi olma nedenimizi özetliyor. Yeşilçam’ın altın çağını yaşadığı zamanlarda, her şeyin “doğal” olduğu bir ortamda, bunun güzelliklerini tatmış olmamız, günümüzdeki modern teknolojiyi uygulamamızla da birleşince, bizi her geçen gün daha da farklı kılıyor.

Farkımız, sadece bunlarla da sınırlı değil. Bitlis’te kurulan firmamızın, ilk mağazasını Ege’nin İncisi İzmir’de açmış olması, ülkemizin Doğusundan Batısına uzanışını, kültürel mozaiklerimizi birleştirmemizi sağladı.

Foto Remzi’nin Türkiye’de şu anda 10 adet mağazası bulunmakta. İlk mağazasını 1992 yılında İzmir Üçkuyular’da açan firmamızın; ülkemizin farklı illerinde mağazaları bulunmaktadır. Tüm bu mağazalarımızda 30 yıla yakın bir süredir, geçmişte yaşanılan güzel an’ları ölümsüzleştirmekteyiz.

Foto Remzi sayesinde; evli çiftler düğünlerinde yaşadıkları anlarına gidip aşklarını tazelemekte, çocuklarının sünnet, mezuniyet gibi gurur verici zamanlarına gidip yeniden bu gururları yaşamakta, bitmeyen askerlik anıları tazelenmekte ve bunlar tüm sevilenlerle paylaşılmaktadır.

Siz güzel anları yaşarken bizi arayın, geri kalanını Foto Remzi olarak biz gerçekleştireceğiz…

Kapat

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..