Şartlar ve Koşullar

İş bu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

İş bu sözleşmenin konusu, satıcı‘nın, alıcı‘ya satışını yaptığı, ilgili web sitesinde nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

SATICI BİLGİLERİ

Ünvan: Cem Dinç

Adres: Fahrettin Altay, Mehmetçik Blv. 39/A, 35140 Karabağlar/İzmir

Email: info@fotoremzi.com

Hesap Sahibi: CEM DİNÇ

Hesap Bilgileri: TEB Çamdibi Şubesi 577 – 51562033

Iban: TR530003200000000051562033

İlgili web sitesi: Fotoremzi.com ve markasına ait ilgili tüm web sitelerini tanımlar.

ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak ilgili web sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

KULLANIM KOŞULLARI

Fotoremzi.com sitesi tarafından sunulan hizmet ve ürünlerin kişiye özel baskı, kanvas, fotoğraf ve diğer ürünler (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) ile Cem Dinç arasında akdedilen işbu sözleşme koşularına tabidir.

Kullanıcı web sitede verilen hizmetlerden faydalanarak, Foto Remzi ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır.

Kullanıcıya sunulanlara ilişkin şartlar ve koşulları içeren sayfa içeriği Fotoremzi.com tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin istenildiği zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sayfada belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

SİPARİŞ

Kullanıcının, Fotoremzi.com  tarafından sunulan kişisel baskı hizmetini kullanabilmesi, öncelikle gerçek bilgileri ile web site üzerinde hesap oluşturmasına bağlıdır.

Kullanıcı site üzerinden dilediği ürünü seçtikten sonra karşısına çıkacak fotoğraf yükleme alanında fotoğraf(lar)ını yükleme işlemini tamamladıktan sonra gerekli bilgileri ve ödeme aşamasını geçerek siparişini gerçekleştirir.

Sisteme girilen kullanıcı bilgileri baskıda kullanılacak fotoğraflar ile birlikte dosyalanıp Fotoremzi.com platformunda kullanılmak üzere iletilir.

Ödeme aşamasını takiben Fotoremzi.com tarafından “Fotoremzi.com – Siparişiniz alındı” şeklindeki e-posta kullanıcıya iletilir.

E-postanın iletilmesinden sonra sipariş üretim aşamasına geçer. Fotoremzi.com tarafından “Fotoremzi.com – Siparişiniz alındı” şeklindeki e-posta kullanıcıya gönderilmeden sipariş alınmış sayılmaz. O yüzden yaşanabilecek her türlü aksaklıkta tarafımıza ulaşarak bilgilendirme yapmakla yükümlü bulunmaktasınız.

Tamamlanan siparişe ilişkin tüm bilgiler 120 gün süre ile Fotoremzi.com sunucularında arşivlenir ve süre sonunda silinir. Kullanıcı tarafından sisteme girilen veriler kullanıcının açık izni alınmaksızın herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

TESLİM SÜRECİ

Sipariş edilen ürünlerin en geç 5-7 iş günü içinde kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez.

Sipariş edilen ürünlerin teslimat sırasında herhangi bir hasara uğramaması için ürünler paketlenmiş halde taşıyıcıya teslim edilir. Paketlenmiş olarak taşıyıcıya teslim edilen ürünlere taşıyıcılar veya onların acenteleri tarafından verilebilecek zararlardan Fotoremzi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılır.

SORUMLULUKLAR

Fotoremzi.com sipariş girilen verilerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez.

Sipariş edilen ürünün baskı kalitesi tamamen kullanıcı tarafından seçilen görüntülerin çözünürlüğü ile ilgilidir.

Kullanıcı, fotoğraflar ve düzenleme de dahil olmak üzere ürün içeriğinin doğruluğunun kanıtlanmasından tek başına sorumludur. Kullanıcı ürün siparişi verdiği anda sipariş içeriğini onayladığını, siparişin verildiği şekilde basıma hazır olduğunu kabul eder.

HAKLAR

Kullanıcı ürüne ilişkin tüm şikayetlerini, ürünün kendisine tesliminden itibaren maksimum 14 gün içinde Fotoremzi.com’a bildirmekle yükümlüdür.

Bildirim üzerine yapılacak değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse, Fotoremzi.com kullanıcıya, verilen siparişin tekrar basımından ibaret olan yeni bir ürün sunar. Herhangi bir bedel iadesi söz konusu değildir.

Kullanıcının hizmetten yararlanması, istenen tüm bilgileri Fotoremzi.com sitesine doğru eksiksiz ve güncel şekilde bildirmesine bağlıdır.

Cem Dinç işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin Fotoremzi.com sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar.

Fotoremzi.com sitesinin, ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Fotoremzi.com bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez.

Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Copyright © 2019-2020 – Fotoremzi.com – Tüm hakları saklıdır.

Cem Dinç
Fahrettin Altay, Mehmetçik Blv. 39/A, 35140 Karabağlar/İzmir
info@fotoremzi.com

Kapat

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..