HAKKIMIZDA – Foto Remzi

HAKKIMIZDA

1974 Yılında Fotoğrafçılık Sektörüne Bitlis’te Başlayan Foto Remzi Fotoğrafçılık San. ve Tic. Ltd. Şti. 1992 Yılında İzmir’e Gelerek Üçkuyular Semtinde İlk Stüdyosunu Açmış Ve İzmir Halkına Hizmet Vermeye Başlamıştır.2016 Yılına Geldiğimizde Foto Remzi Başta Olarak Başta Gaziemir Akçay Caddesi Üzerinde Plaza Merkez Olmak Üzere,Diğer 12 Şubesi İle Müşterilerine Hizmet Vermektedir.

Uygulamakta Olduğu Kalite Politikası İle Müşteri Odaklı Çalışmaları Ve Günümüz Dünyasında Geşlişmekte Olan Teknolojiyi En Kısa Sürede Siz Değerli Müşterilerine Sunmayı Kendine İlke Edinmiştir. Yan Kuruluşu Olan ReReklam İle Reklam Sektörüne de Kendi Dijital Baskı Merkezini Kurmanın Gururunu Yaşamaktadır.Kendi Baskı Merkezlerinde İç Ve Dış Mekan(UV ve 5 cm Kalınlığında Her Malzemeyi) Baskı Yapabilen  Makinelerimiz İle Size En Kaliteli Baskıları Vermek İçin Deneyimli Personeli İle Hizmet Etmektedir…

Foto Remzi Ailesi Olarak Sizlere Hizmet Vermenin Haklı Onurunu Yaşarken,Daima Bir Adım İleriye Gitme Gücünü Sizden Alarak Yolumuza Devam Ediyoruz..

 

Remzi DİNÇ

Yön.Krl.Bşk