İzmir Dış Çekim Yerleri-2020

 

Evliliğe ilk adımı Foto Remzi ile atan ve İzmir dış çekim yerleri konusunda en özel seçimlerle harika pozlar yakalamak isteyen çiftlerimizin en büyük destekçisiyiz!

Ege’nin incisi İzmir’de tarihi ve doğal güzellikler içinde Foto Remzi ayrıcalığını yaşamak isteyenler İzmir dış çekim mekanları listesi araştırması yapsa da bu liste uzadıkça uzar. Yılların tecrübesi ile sizler için hazırladığımız İzmir dış çekim yerleri listesini aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Dış Çekim Yerleri

İzmir Dış Çekim Yerleri Listesi

Alaçatı

Turistik bir cennet olması ile bilinen Alaçatı; tarih kokan sokakları ve eşsiz mimarisi ile en özel pozlarınız için değişilmez bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Evliliğinizin en özel anlarını ölümsüzleştirmek istediğinizde İzmir dış çekim yerleri arasına Alaçatı’yı eklemeyi asla ihmal etmemelisiniz.

Çamlık Lokomotif Müzesi

İzmir’in Selçuk ilçesi Çamlık Köyü sınırları içerisindeki Lokomotif Müzesi de pek çok çiftin dış çekim yaptırmak istediği yerler arasında yer alıyor. Ülkemizin ilk demir yolu hattı olması ile tarihi öneminin yanı sıra eski binaların en özel çekimlere muhteşem manzara sağlaması Çamlık Köşkü’nü listemizin ikinci sırasına yerleştiriyor.

Edward Köşkü

19. yüzyıl esintilerini doyasıya hissedeceğiniz Bornova’daki Edward Köşkü tarih kokan bir konseptte fotoğraf çekinmek isteyenler için değişilmez bir mekan! İzmir dış çekim mekanları dendiğinde akla gelen Edward Köşkü’nde fotoğraf çekimi mümkün ancak çekim günü öncesinde izin almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Doğal Yaşam Parkı

Fotoğraflarınızın arka planında yeşil doğa ve birbirinden özel hayvanlar olsun isterseniz Foto Remzi size Doğal Yaşam Parkı’nda da dış çekim yapma imkanı sunar. Girişlerin ücretli olduğu parkta kişi başı 3TL ödeyerek giriş yaptıktan sonra birbirinden özel pozlarla en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Foto Remzi Platosu

İzmir’de dış çekim yapılacak mekanlar arasında sayabileceğimiz platomuzda sizler için en özel konseptleri hazırlıyoruz. Sadece Foto Remzi müşterilerinin yaşayabileceği bu ayrıcalığı sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz!

İzmir Dış Çekim Yerleri
İzmir Dış Çekim Yerleri

İzmir Düğün Fotoğrafçısı: Foto Remzi

Arka planda İzmir ve odakta siz… Bir fotoğraf çekimi için bütün harika detaylar bir arada! Foto Remzi olarak fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde çekiyor ve albümleştirerek sizlere sunuyoruz. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile ışık, arka plan ve diğer bütün detayları kullanarak fotoğraflar konusunda harikalar yaratıyoruz. Üstelik fotoğraflarınızı kanvas tablo ve dikdörtgen puzzle olarak da sunma imkanı sağlıyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayınız.

Tüm ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Diğer blog yazılarımızı okumak isterseniz lütfen tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..

Fotoremzi

Profesyonel Fotoğraf Sanatı Sizlerle..